Patentli tek montessori anaokulu

Büyükçekmece Anaokulları Tavsiye | 7 Renk Koleji Anaokulu Büyükçekmece Şubesi

Büyükçekmece Beykent Patentli Tek Montessori Okulu

  Büyükçekmece Anaokulları Tavsiye

  Neden Biz?

  Çocuğunuzun gördüğü ve deneyimlediği her şey bir öğrenme fırsatıdır. Çocuğunuz fiziksel, zihinsel ve sosyal olarak daha hızlı büyüyor ve gelişiyor. Ebeveyn olarak çocuğunuz için en iyisini istiyorsunuz.Bunun için Büyükçekmece Anaokullarını , Beylikdüzü Anaokullarını araştırıyorsunuz.

  Bizler anaokulunun çocuğunuz için en iyi yer olduğuna inanıyoruz, çünkü Anaokulunda yaptığımız her şey onların gelecek için mutlu, sağlıklı, kendine güvenen öğrenciler olmalarına yardımcı olmaya odaklanmıştır.

  Profesyonel Öğretmenler

  Büyükçekmece 7 Renk Koleji Anaokulu öğretmenleri, çocukların erken öğrenmelerini yaygınlaştırma konusunda tutkulu profesyonellerdir.

  Anaokulu topluluğu nedeniyle, Anaokullarımızın her birinde inanılmaz derecede istikrarlı bir öğretmen ekibine sahip olduğumuz için şanslıyız. Bu istikrar, öğretmenleriyle güçlü ilişkiler kurabilen çocuğunuz için büyük bir faydadır.

  Çocuğunuzun öğrenmesini desteklemek ve genişletmek için öğretmenlerimiz:

  • Çocuklarla sürekli ve anlamlı konuşmalar yapar.
  • Çocukları eleştirel düşünme ve problem çözme becerileri geliştirmeye yönlendirir.
  • Erken okuryazarlık ve aritmetikleri çocukların öğrenme deneyimlerine entegre eder.
  • Oyun çıkarlarını sürdürmek ve genişletmek için çocuklarla birlikte çalışır.

  Birlikte öğrenme

  Programlarımız çocukların ortaya çıkan ilgi alanları, güçlü yanları ve deneyimleri etrafında oluşturulmuştur.

  Her çocukla birlikte öğretmenlerimiz ilgi alanlarını aktif olarak fark eder ve gerçekleşmekte olan önemli öğrenmeyi tanır. Daha sonra öğrenmelerini desteklemek ve teşvik etmek için çocukla nasıl çalıştıklarını planlarlar.

  Çocuklar kendi öğrenme faaliyetlerini planlamak, yürütmek ve gözden geçirmek için öğretmenler tarafından desteklendiklerinde, öğrenmelerinde daha maksatlı, kendinden emin ve kalıcı olurlar. Çocukların öğrendikleri için heyecanlı ve meşgul olduklarını fark edeceksiniz.

  Oyun ortamları

  Anaokullarımızın her biri, çocukların doğal öğrenme ve gelişimine ilham veren ve genişleten kaliteli kaynaklarla heyecan verici, eğlenceli ve eğitici ortamlar sunmak için tasarlanmıştır. Çocukların keşfini davet ediyorlar, sosyal etkileşimlerini teşvik ediyorlar ve yaratıcılıklarını zenginleştiriyorlar.

  Okulumuzu tanıtmak için sizi okulumuza davet ediyoruz.

  7 Renk Koleji Anaokulu – 0546 965 1490

  Cumhuriyet Mh.Özlem Cad.No:5 (Beykent) Büyükçekmece/İstanbul

  Eğitimlerimize göz atmak için tıklayın